Agroplėvelė

AGROSPEED 17g/m2 ,19g/m2 and 21 g/m2

Polipropileno agroplėvelė, kurio paviršinio sluoksnio masė yra 17 gr./m2 ir 19 gr./m2, baltas, su UV filtru ir yra skirta uždengti pasėtus arba pasodintus augalus, esant nepalankioms oro sąlygoms. AGROSPEED naudojimas žemės ūkyje ir sodininkystėje (daržovių ir vaisių auginimas), miškininkystėje ir augalininkystėje, padeda paspartinti augalų augimą ir vystymasi, ženkliai padidinti derlių. Dėl savo struktūros AGROSPEED plėvelė praleidžia lietaus vandenį, užtikrina laisvą oro cirkuliaciją ir vienu metu padeda išvengti nušalimo, sulaikydamas vertingą dirvožemio šilumą. AGROSPEED plėvele uždengti augalai auga aukštesni ir tiesesni, anksčiau pradeda formuoti vaisius ir greičiau vystyti antžeminę dalį. Agroplėvelė efektyviai apsaugo jaunus augalus nuo gruntą pasiekiančių pavasarinių šalnų, perkaitimo karštuoju metų laiku ir greito drėgmės netekimo, nuo tiesioginių saulės spindulių, stipraus vėjo, krušos, vabzdžių, paukščių ir kito galimo aplinkos poveikio. AGROSPEED plėvelė yra pritaikyta tiesioginiam augalų uždengimui. Ankstyvą pavasarį iš karto po sėjimo arba sodinimo , augalus reikia uždengti šia medžiaga, ji dedama tiesiai ant žemės, nenaudojant jokių karkasų taip, kad vėliau, vegetacijos laikotarpiu , neribotu augalų augimo. Plėvelę reikia kloti atsižvelgiant į dominuojančią vėjo kryptį. Kraštai turi būti pritvirtinami (pvz. galima užpilti ant jų žemės arba prispausti akmenimis). Agroplėvelė gerai praleidžia vandenį, todėl galima laistyti augalus nenuėmus dangos.


 

AGROTERM 23g/m2 i 50 g/m2

Balta agroplėvelė, kurios paviršinio sluoksnio masė yra 23 g./m2, taip pat gali būti naudojama įvairioms kultūroms apsaugoti nuo šalčio ir vėjo žiemos laikotarpiu. Agroplėvelės naudojimas užtikrina – daugiamečių atvirame grunte žiemojančių augalų apsaugą, ypač besniegių žiemų atveju, šalčiui neatsparių kultūrų tokių kaip jauni spygliuočiai medžiai, rododendrai, vynuogės, magnolijos ir kitų visžalių augalų apsaugą.

 

 

Rulonai

Plotis Ilgis
1,60 m. 100 m.
2,10 m. 100 m.
3,20 m. 100 m.
6,35 m. 100 m.
12,65 m. 100 m.
+/- 2% +/- 2%

Agro-fabric AGROSTOP 50 g/m2

Juoda agroplėvelė, kurios paviršinio sluoksnio masė yra 50g./m2, naudojama augalų augimo sąlygoms pagerinti. Agroplėvelės savybės:

  • piktžolių naikinimui nenaudojant herbicidų;
  • saugo dirvožemį nuo vandens išgaravimo;
  • pagerina augalų fitosanitarines sąlygas, kad jie būtų atspariasni ligoms;
  • pagreitina pasėlių, augalų efektyvumą (dirvos temperatūra po plėvele yra didesnė 5-7 laipsniais, kuri skatina šaknų sistemos vystymasi, tai apsaugo augalus nuo šalnų ir pagreitina augmenijos augimą);
  • naudojama braškių sodinimui ir augalų mulčiavimui.

Pasiruošę jums padėti

Skambinkite +370 698 77376 arba rašykite žinutę.